Rodzinny kulig

Pragniesz wziąć udział w niesamowitym kuligowym wydarzeniu, a nie masz do dyspozycji dużo czasu?  

 

Martwisz się , że dzieci nie wytrzymają 2 godzinnej imprezy ? 

 

Ten pakiet przygotowaliśmy właśnie dla Ciebie.

 

40-minutowa przejażdżka to idealna propozycja dla rodzin z małymi dziećmi. Krótsza wyprawa nie zmęczy małych odkrywców, a przy tym pozwoli im poczuć prawdziwą magię zimowego kuligu. Ta opcja, to doskonała atrakcja, kiedy macie trochę mniej czasu do dyspozycji. Zarezerwuj kulig dla całej rodziny i wspólnie cieszcie się prawdziwym góralskim kuligiem!

Szczegóły

Kulig rozpoczyna się i kończy w Bukowinie Tatrzańskiej obok stacji narciarskiej Rusiń-ski. Trasa wiedzie przez górskie polany aż do bajecznego świerkowego lasu. Dla każdego uczestnika  przygotowaliśmy mały poczęstunek do  sań, a w razie chłodu można okryć się tradycyjną baranicą.  

 

Jednak pamiętajcie, że na kuligach bywa zimno… dlatego obowiązkowo należy ubrać się w ciepłe spodnie, kurtkę, czapkę, rękawice i odpowiednie buty. Najlepiej ubrać spodnie narciarskie lub ciepły kombinezon.

Bilet normalny

99 PLN/osoba

Bilet ulgowy

79 PLN/osoba

Jak dojechać na kulig

Na stacji narciarskiej Rusiń-ski znajduje się Parking .W razie potrzeby możesz skorzystać z Naszego transportu , który możesz dokupić podczas dokonywania rezerwacji – 30 zł osoba w obie strony . Przewieziemy Cię do miejsca rozpoczęcia kuligu oraz odwieziemy z powrotem do miejsca zakwaterowania.

Informacje dodatkowe

– W razie niewystarczającej ilości śniegu, sanie zastępowane są dorożkami lub wozami.

– Impreza odbywa się na świeżym powietrzu, prosimy o odpowiedni ubiór tj. czapka, rękawice, ciepła kurtka lub kombinezon.

– Dzieci do lat 4 biorące udział w kuligu bezpłatnie jadą na kolanach rodziców. Jeśli życzyliby sobie Państwo by dziecko miało swoje miejsce w saniach, należy zakupić dla niego bilet ulgowy.

– Opłata pobierana za bilet jest gwarantem realizacji usługi i w przypadku anulacji/rezerwacji przez klienta nie podlega on zwrotowi.

– Klient jest zobowiązany podczas dokonywania rezerwacji do podania poprawnego numeru telefonu oraz adresu e-mail. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za pomyłki Klienta oraz straty wynikające z braku możliwości skontaktowania się z nim, wynikające z błędnego wpisania danych kontaktowych.


Jeżeli wybierasz się zimą na Podhale zarezerwuj dwie godziny wspaniałej przygody dla Ciebie i Twoich bliskich już teraz !