KULIG W BUKOWINIE

Z Nami odkryjesz magię wieczornego kuligu z pochodniami, która jest naprawdę niepowtarzalna. Samodzielne pieczenie kiełbasek, jazda w saniach wśród śnieżnej panoramy to niezapomniana przygoda dla dzieci i dorosłych.

 

Podczas kuligu, uczestnicy rozpalają pochodnie i oczywiście mogą śpiewać, bo kwintesencją kuligu jest radość ze wspólnej przygody! Uroku emocjonującej przejażdżki doda wspólne śpiewanie przy ognisku z kapelą na żywo. Podczas ogniska serwujemy gorącą herbatę, pyszne kiełbaski, tradycyjny chleb ze smalcem i ogóreczkiem na zagrychę, a nawet aromatycznego grzańca, który w górach smakuje najlepiej!

Szczegóły

Kulig rozpoczyna się i kończy w Bukowinie Tatrzańskiej obok stacji narciarskiej Rusiń-ski.

Trasa wiedzie przez górskie polany aż do bajecznego świerkowego lasu. Dla każdego uczestnika przygotowaliśmy mały poczęstunek do sań, a w razie chłodu można okryć się tradycyjną baranicą. Szałas z góralską muzyką na żywo , przy którym palimy ognisko znajduje się na polanie otoczonej lasem, co dodaje jej niezwykłego uroku, tajemniczości, a zarazem zapewnia uczestnikom kuligu prywatność.
Jednak pamiętajcie, że na kuligach bywa zimno… dlatego obowiązkowo należy ubrać się w ciepłe spodnie, kurtkę, czapkę, rękawice i odpowiednie buty. Najlepiej ubrać spodnie narciarskie lub ciepły kombinezon.

 

Bilet normalny

159 PLN/osoba

Bilet ulgowy

119 PLN/osoba

Menu przy ognisku

– pyszne kiełbaski

– tradycyjny chleb ze smalcem

– ogóreczki na zagrychę

– gorąca herbata

– aromatyczny grzaniec 🙂

Jak dojechać na kulig

Na stacji narciarskiej Rusiń-ski znajduje się Parking. W razie potrzeby możesz skorzystać z Naszego transportu, który możesz dokupić podczas dokonywania rezerwacji – 30 zł osoba w obie strony. Przewieziemy Cię do miejsca rozpoczęcia kuligu oraz odwieziemy z powrotem do miejsca zakwaterowania.

Informacje dodatkowe

– W razie niewystarczającej ilości śniegu, sanie zastępowane są dorożkami lub wozami.

– Impreza odbywa się na świeżym powietrzu, prosimy o odpowiedni ubiór tj. czapka, rękawice, ciepła kurtka lub kombinezon.

– Dzieci do lat 4 biorące udział w kuligu bezpłatnie jadą na kolanach rodziców. Jeśli życzyliby sobie Państwo by dziecko miało swoje miejsce w saniach , należy zakupić dla niego bilet ulgowy.

– Opłata pobierana za bilet jest gwarantem realizacji usługi i w przypadku anulacji/rezerwacji przez klienta nie podlega on zwrotowi.

– Klient jest zobowiązany podczas dokonywania rezerwacji do podania poprawnego numeru telefonu oraz adresu e-mail. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za pomyłki Klienta oraz straty wynikające z braku możliwości skontaktowania się z nim, wynikające z błędnego wpisania danych kontaktowych.

 

Jeżeli wybierasz się zimą na Podhale zarezerwuj dwie godziny wspaniałej przygody dla Ciebie i Twoich bliskich już teraz!